top of page
Global business of Container Cargo freight train for Business logistics concept, Air cargo

Uluslararası Taşımacılık

Doğa Project, lojistik hizmetlerinin ağırlıklı bölümü uluslararası sahada müşterilerine sunulmaktadır. Bu hizmetler, başlıca Irak ve Ortadoğu ülkeleri olmakla beraber, C.I.S. Ülkeleri, Avrupa Birliği ve Birleşik Krallık gibi ülkelerde hızlı, güvenilir ve sonuç odaklı bir lojistik ağını kapsamaktadır. Doğa Project'in başlıca hizmetleri, kara yolu taşımacılığı, deniz yolu taşımacılığı, intermodal hizmetler ve hava yolu taşımacılığı gibi geniş bir yelpazede müşterilerine sunulmakla beraber, müşterilerinin ihtiyacına uygun en doğru çözümlerden ibarettir.

Trailer truck with long platform transport the Excavator on highway. Earth mover backhoe o

Kara Yolu Taşımacılığı

Doğa Project, 2012'den beri profesyonel kadrosu ve geniş hizmet ağı ile kara yolu taşımacılığında efektif bir lojistik ağı örmektedir.

Image by John Simmons

Deniz Yolu Taşımacılığı

Dünya lojistik sektörünün en yaygın taşıma ağı olan deniz yolu ile taşımacılıkta Doğa Project, müşterilerine en güvenli, hızlı hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Cargo Airplane

Hava Yolu Taşımacılığı

Kıtalararası taşımacılıkta yükselen trend olan hava yolu taşımacılığı, Doğa Project'in güçlü hizmet ağı ile müşterilerinin kullanımına tahsis edilmiştir.

bottom of page