top of page
The over high cargo to lifting with the special equipment and control by foreman in yard..

Proje Taşımacılığı

Doğa Project proje taşımacılığı hizmetleriyle; gabari dışı kabul edilen ağır ve hacimli yükleri ideal zaman ve maliyetler dahilinde hedef noktaya ulaştırmaktadır. Müşterilerine sunduğu rekabetçi fiyat politikası ile izlenebilir maliyetler yaratan Doğa Project, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretmektedir.

İstenilen Her Nokta ve Süreçte Sektörlere Özel Çözümler

Enerji, endüstri, inşaat, petrol, gaz ve madencilik gibi sektörler için proje taşımacılığı hizmeti veren Doğa Project, sahip olduğu profesyonel kadrosu, güvenilir ve güçlü iş ortakları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler üreterek iş planlarını ortaya koymakta ve kaynak yönetim stratejileri geliştirerek uygulamaktadır.

Baştan Sona Proje Taşımacılığı Hizmeti

Doğa Project, proje taşımacılığı alanında hizmet sunarken; müşterilerine aynı zamanda dış ticaret mevzuatı desteği vermekte, lokal bilgilendirmelerde bulunmaktadır.

Doğa Project'in proje taşımacılığı kapsamında sunduğu hizmetler arasında multimodel – kombine, heavy cargo çözümleri, depo ve aktarma çözümleri, lashing, vinç, survey ve emtia sigortası, belge akışı (post delivery), CMR ve FBL, route survey de yer almaktadır.

 

Proje Taşımacılığında İhtiyaca Göre Taşıma Çözümleri

Transit süre, ürün özelliği, çıkış ve varış noktaları gibi kriterleri göz önünde bulunduran Doğa Project, müşterilerine uygun olan kara, hava, deniz ve Intermodal taşıma seçeneklerini sunmaktadır. Doğa Project proje taşımacılığı kapsamında liman operasyonları ve vinç organizasyonlarını da yürütmektedir.

bottom of page