top of page
Trailer truck with long platform transport the Excavator on highway. Earth mover backhoe o

Kara Yolu Taşımacılığı

Doğa Project, 2012'den beri lojistik ağını büyütmek ve müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Bu bağlamda, L2 ve TIO gibi ticari belgeleri de haiz olan Doğa Project, kara yolu taşımacılığında sektörünün önde gelenlerindendir.

Kara yolu taşımacılığı, profesyonel çalışma ekibi ve yoğun tecrübeyi gerektirir. Tam da bu noktada Doğa Project, sunmuş olduğu geniş hizmet ve ağı ve profesyonel ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevap vermektedir.

Başlıca hizmetleri, Low - Bed taşımacılığı, gabari dışı yüklemeler olan Doğa Project, konteyner, frigofirik vb. taşımacılık hizmetlerini rekabetçi fiyat politikası, güvenilir ve zamanında teslim hedefleriyle müşterine sunmayı kendisine amaç edinmiştir.

WhatsApp Image 2023-10-04 at 22_edited.j

Low - Bed Taşımacılığı

Gerçek bir mühendislik bilgisi gerektiren Low - Bed Taşımacılığı, Profesyonel ekibimiz ve tecrübemiz ile müşterilerimize en güvenli taşıma hizmetlerini sunuyoruz.

Truck and Warehouse

Tente & Frigofirik vd.

Gabari dışı ve gabari yüklemelerle tenteli ve frigofirik yüklemelerde müşterilere en doğru çözümleri sunuyoruz.

Industrial port crane lift up loading export containers box onboard from truck at port of

Konteyner Taşımacılığı

Konteyner yüklemelerde, hızlı, efektif ve rekabetçi fiyat politikamızla müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap veren en doğru çözümleri sunuyoruz.

bottom of page